Roche Türkiye, bir kez daha “En İyi İşveren” ödülünün sahibi oldu

Roche Türkiye, sağlık hizmetleri ekosistemindeki öncü insan ve kültür uygulamalarıyla bir kez daha insan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Top Employers Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldü.
 
Benimsediği çevik iş yapış şekliyle çalışanlarının kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayan Roche Türkiye, insanı her zaman odağına alan vizyonunu insan ve kültür uygulamalarıyla da ortaya koyuyor. Roche Türkiye’nin çalışanlarının gelişimine ve çalışma şartlarına yönelik geliştirdiği bu uygulamalar, dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Top Employers Enstitüsü’nün detaylı araştırma ve değerlendirmeleri sonucunda bir kez daha “En İyi İşveren” sertifikası ile taçlandırıldı. Roche Diagnostik Türkiye üst üste 5’inci, Roche İlaç Türkiye ise 2’nci kez bu ünvana layık görüldü.
 
Lider gelişimi, performans ve kariyer yönetimi, ücretlendirme, yan haklar, işgücü planlaması, yetenek stratejisi, işe alım, öğrenme, gelişim ve kültür gibi kilit disiplinlerde gösterdikleri başarıları merkeze alarak şirketleri değerlendiren Top Employers Enstitüsü, “En İyi İşveren” ünvanını, kapsamlı gerçekleştirilen değerlendirmeler sonucunda tüm şartları sağlayarak çalışanların mesleki ve kişisel gelişimi adına en iyi çalışma koşullarına sahip şirketlere veriyor.
   
Türkiye’de sağlık hizmetlerini şekillendirirken hem hastaların hem de sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermeye odaklanan Roche Türkiye, esnek çalışma ortamı, evden çalışma uygulaması, çeşitlilik ve kapsayıcılığa verdiği önem, kısa ve uzun süreli yurt dışı ve rotasyon fırsatları, çevik, esnek ve iş birliğine dayalı şirket kültürü ile çalışanlarının kendilerini geliştirebileceği bir çalışma ortamı sunuyor.
 
Roche İlaç Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Banu Gülsün, “Roche Türkiye olarak, sunduğumuz yenilikçi sağlık çözümleriyle insanların yaşamlarını iyileştirmenin yanı sıra, çalışanlarımızın kariyer ve gelişim süreçlerine de odaklanıyoruz. İnsan ve Kültür uygulamalarımızı, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerini temel alarak şekillendirirken; şirket içerisinde esnek, iş birliğine ve sürekli öğrenmeye dayalı bir kültürü teşvik ediyoruz. İşte tüm bunlar, Top Employers Enstitüsü tarafından üst üste ikinci kez ‘En İyi İşveren’ ünvanına layık görülmemizi sağlayan temel değerlerimizdir. Bu ödül, Roche İlaç Türkiye’nin sadece çalışanlarına değer veren bir şirket olmanın ötesinde, onların kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyen iş kültürü oluşturduğunun da önemli bir yansımasıdır.” ifadelerini kullandı.

Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Duygu Karakaş ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Roche’taki tüm çalışmalarımızda temel odak noktamız her zaman insan oldu. Bu öncelik, dünya genelinde yaşamları iyileştirme hedefimize ulaşma konusundaki kararlılığımızı vurgularken, aynı zamanda çalışanlarımızın kariyer gelişimine verdiğimiz önemi de yansıtıyor. Roche Diagnostik Türkiye olarak, beşinci kez üst üste Top Employers Enstitüsü tarafından ‘En İyi İşveren’ sertifikasına layık görülmek, sadece bir ödül değil, aynı zamanda şirket kültürümüzün ve insan odaklı yaklaşımımızın bir kanıtı. Bu başarıyı elde etmenin gururunu taşırken, çalışma ortamımızı daha verimli hale getirmek adına İnsan ve Kültür uygulamalarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz.”

- REKLAM -spot_img
[tds_leads input_placeholder="e-posta adresi" btn_horiz_align="content-horiz-center" pp_checkbox="yes" pp_msg="T2t1ZHVtJTIwdmUlMjBrYWJ1bCUyMGVkaXlvcnVtJTIwJTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnR1cmtpeWVzYWdsaWsuY29tLnRyJTJGa3VsbGFuaWNpLXZlLWdpemxpbGlrLXNvemxlc21lc2klMkYlMjIlM0VLdWxsYW4lQzQlQjFjJUM0JUIxJTIwdmUlMjBHaXpsaWxpayUyMFMlQzMlQjZ6bGUlQzUlOUZtZXNpJTBBJTNDJTJGYSUzRS4=" msg_composer="success" display="column" gap="10" input_padd="eyJhbGwiOiIxNXB4IDEwcHgiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIxMnB4IDhweCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTBweCA2cHgifQ==" input_border="1" btn_text="Abone Ol" btn_tdicon="tdc-font-tdmp tdc-font-tdmp-arrow-right" btn_icon_size="eyJhbGwiOiIxOSIsImxhbmRzY2FwZSI6IjE3IiwicG9ydHJhaXQiOiIxNSJ9" btn_icon_space="eyJhbGwiOiI1IiwicG9ydHJhaXQiOiIzIn0=" btn_radius="0" input_radius="0" f_msg_font_family="521" f_msg_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsInBvcnRyYWl0IjoiMTIifQ==" f_msg_font_weight="400" f_msg_font_line_height="1.4" f_input_font_family="521" f_input_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_input_font_line_height="1.2" f_btn_font_family="521" f_input_font_weight="500" f_btn_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSJ9" f_btn_font_line_height="1.2" f_btn_font_weight="600" f_pp_font_family="521" f_pp_font_size="eyJhbGwiOiIxMiIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSJ9" f_pp_font_line_height="1.2" pp_check_color="#000000" pp_check_color_a="#309b65" pp_check_color_a_h="#4cb577" f_btn_font_transform="uppercase" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9" msg_succ_radius="0" btn_bg="#309b65" btn_bg_h="#4cb577" title_space="eyJwb3J0cmFpdCI6IjEyIiwibGFuZHNjYXBlIjoiMTQiLCJhbGwiOiIwIn0=" msg_space="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIwIDAgMTJweCJ9" btn_padd="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTBweCJ9" msg_padd="eyJwb3J0cmFpdCI6IjZweCAxMHB4In0=" msg_err_radius="0" f_btn_font_spacing="1" unsub_msg="QnUlMjBlLXBvc3RhJTIwbGlzdGVzaW5lJTIwemF0ZW4lMjBhYm9uZSUyMG9sZHVudXoh"]

Diğer Haberler

Aşırı sıcaklara dikkat!

Uzm. Dr. Selin Tunalı Çokluk, son dönemde hava sıcaklıklarındaki aşırı artışın çeşitli sağlık sorunlarını beraberinde getirdiğine dikkat çekti. Sakarya...