Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2024 turkiyesaglik.com.tr tüm hakları saklıdır. Haber, resim, animasyon, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları turkiyesaglik.com.tr’a aittir.

turkiyesaglik.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar turkiyesaglik.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

turkiyesaglik.com.tr sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bu web sitesinde üçüncü kişilerin web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır (harici linkler). Bu web sitelerinin sorumluluğu işleticilerine aittir. Sunucu harici link bağlantısını ilk yaptığında hukuka aykırı bir husus olup olmadığı konusunda kontrol etmiştir. O esnada hukuka aykırı bir husus görülmemiştir. Sunucunun bağlantı yapılan sitenin güncel ve gelecekteki şekillendirilmesinde bir etkisi bulunmamaktadır. Harici linklerin konulması sunucunun yapılan atfın veya bağlanan linkin içeriğini benimsediği anlamına gelmez. Sunucunun somut kanıtlar olmadıkça harici linkleri yasaya aykırılık konusunda sürekli kontrol etmesi beklenemez. Yasaya aykırılık öğrenildiğinde bu tür linkler derhal kaldırılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. turkiyesaglik.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

turkiyesaglik.com.tr sitesinde sanal reklam uygulaması yapılmaktadır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the turkiyesaglik.com.tr

However, sometimes the turkiyesaglik.com.tr uses third parties to process your information. turkiyesaglik.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the turkiyesaglik.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the turkiyesaglik.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the turkiyesaglik.com.tr and its services. When you use turkiyesaglik.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the turkiyesaglik.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.